WYCIECZKA DO KINA W BRZOZOWIE

Dnia 8.05.2015 roku grupa „Biedronki”, i „Misie” wyruszyły autokarem na wycieczkę do kina „Sokół” w Brzozowie na film w formacie 3D pt. ”Ups! Arka Odpłynęła”. Do obejrzenia tego filmu potrzebne były okulary polaryzacyjne, dzięki którym obraz był trójwymiarowy. Bajka wprowadziła dzieci w świat zwierząt i świat przyjaźni. Zwierzaki, którym nie udało się dostać na Arkę Noego musiały sobie poradzić w świecie zalewanym przez wodę. Było to możliwe tylko dzięki wspólnym działaniom jednej drużyny. Dzieci dowiedziały się, jak wiele można osiągnąć działając razem i w jaki sposób rodzi się przyjaźń.

Po bajce spacerkiem przedszkolaki przeszły do Parku Jordanowskiego, gdzie bawiły się na placu zabaw oraz na urządzeniach siłowych. Na koniec wszyscy zjedli pyszne lody i zadowolone wróciły do przedszkola.

Opracowała: Celina Wolanin