ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE „KRASNALI”

W dniu 25 marca br. odbyły się w przedszkolu zajęcia otwarte z udziałem rodziców w grupie „Krasnali”. Rodzice i dzieci obejrzeli teatrzyk na podstawie utworu L. Krzemienieckiej pt. „O wiewiórce w lesie i wiewiórki ważnym interesie”. Następnie omówiły przedstawienie i określiły charakterystyczne cechy wiosny i jej zwiastunów. Po rozmowie wzięły udział w zabawie ruchowej „Motyle na łące” oraz, wraz z rodzicami, „nazywały świat”, rozwiązując zagadki i przyporządkowując zwiastuny do odpowiednich pór roku. Następnie rodzice ze swoimi pociechami bawili się przy piosence „Wiosna” oraz wykonali pracę plastyczną pt. „Przebiśnieg”.

Zajęcia sprawiły najwięcej radości dzieciom, które cieszyły się z kolejnej okazji do wspólnej pracy i zabawy ze swoimi rodzicami, którym dziękujemy za liczny udział i zaangażowanie.