„MISIE” W SALI ZABAW W SANOKU

26 czerwca „Misie” wraz ze swoimi Paniami i chętnymi Mamami wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę do Sali Zabaw „Urwis” w Sanoku, w skrócie nazywanej przez dzieci „figlorajem”. Przedszkolaków nie zraził ulewny deszcz padający od rana i dziarskim krokiem, w kolorowych płaszczykach ruszyły do autokaru. Podróż wypełniona rozmowami i podziwianiem widoków zza szyb minęła szybko i Misie wkroczyły do sali. Zjadły smakołyki, porozmawiały z Panem Gospodarzem o bezpieczeństwie i rzuciły się w wir zabawy. A było w czym wybierać! Dzieci jeździły samochodzikami, pływały w basenie pełnym kulek, skakały wysoko w górę na trampolinach, zjeżdżały ze zjeżdżalni, tych prostych i zakręconych, chowały się w tunelach, domkach, budowały z wielkich klocków… Zresztą, zobaczcie sami! Zapraszamy do naszej FOTOGALERII!

ZDJĘCIA Z FIGLORAJU >KLIKNIJ<