Grupa”KRASNALE” w Sali zabaw „URWIS” w Sanoku

W poniedziałek 23.06 grupa „KRASNALE” wyruszyła na wycieczkę do Sanoka. Wraz z rodzicami, opiekunami oraz wychowawczyniami autokarem udali się do Sali zabaw „URWIS” w Sanoku. Dzieci po przyjeździe do Sanoka nie mogły się doczekać wejścia na salę zabaw, w której czekały na nie niesamowite atrakcje. Mogły tam poskakać na dmuchanej trampolinie, przechodzić torem przeszkód, jeździć samochodzikami, skakać do basenu z piłkami oraz bawić się super klockami. Zabawa w tej sali bardzo im się spodobał i dzieci wcale nie chciały z niej wyjść. Rodzice mogli w czasie zabawy spokojnie porozmawiać . Ta wycieczka była dla wszystkich okazją do wspólnej zabawy i integracją dla wszystkich „KRASNALI” wraz z opiekunami.

Katarzyna Froń