DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ U „MISIÓW”

17 czerwca był dla grupy „Misiów” dniem pełnym wrażeń. Tuż po śniadaniu, przy pięknej, słonecznej pogodzie, dzieci wybrały się w drogę – w odwiedziny do swojej koleżanki z grupy, Karolinki Napory, która zaprosiła je na piknik. Misie szły ochoczo, a na miejscu czekało na nich mnóstwo atrakcji:

Misie skakały wysoko w górę na trampolinie

Budowały zamki z piasku w piaskownicy

Jeździły samochodami, traktorami, koparkami…

Zajadały pyszne lody i inne słodkości

i odpoczywały na kocykach i leżakach.

Do przedszkola wróciły uśmiechnięte i zadowolone, bo było to dla nich bardzo udane przedpołudnie.

Serdecznie dziękujemy Karolince za zaproszenie i przygotowanie dla Misiów tylu atrakcji!

Po obiedzie czekała na „Misie” dalsza część atrakcji, czyli zajęcia otwarte z języka angielskiego, w których uczestniczyli Rodzice Misiów. Zajęcia prowadziła pani Katarzyna Bednarczyk, która po przywitaniu wszystkich, zaprosiła najpierw dzieci do wspólnej nauki przez zabawę. Misie zaśpiewały piosenkę na przywitanie „Make A Circle”, rozpoznawały na obrazkach owoce, warzywa i inne potrawy, zgłaszały się do odpowiedzi, mówiąc w języku angielskim, które z nich lubią jeść, a za którymi nie przepadają oraz powtórzyły nazwy części ciała, śpiewając piosenkę „Head, shoulders, knees and toes”. Następnie zabawiły się w taniec małpek „Five Little Monkeys”, a na zakończenie zaprosiły rodziców do zatańczenia wesołego twista po angielsku. Po rozdaniu symbolicznych nagród w postaci kwiatuszków i tradycyjnym pożegnaniu z dziećmi, wszyscy w dobrych humorach udali się do domów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszych wydarzeń w naszej fotogalerii.