MALI SPORTOWCY

Jak co roku nasze przedszkolaki 30.05.2014 r. wzięły udział w XV MINI OLIMPIADZIE O PUCHAR BURMISTRZA BRZOZOWA. Naszą placówkę reprezentowało 21 dzieci z grup: „SMERFY”, „BIEDRONKI”, „PSZCZÓŁKI”. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 im. prof. Władysława Szafera w  Brzozowie.

Dzieci uczestniczyły w następujących konkurencjach: – bieg na 30 m dzieci młodsze, bieg na 50 m dzieci starsze, bieg w workach, rzut piłką na odległość, rzut piłką do celu, rzuty lotkami do tarczy, toczenie piłki slalomem.

Emocje dzieci, a także ich opiekunów wzrastały z każdą dyscypliną sportową. Uczestnicy wykazali duże zaangażowanie oraz doskonałą sprawność fizyczną. Za osiągnięte wyniki zostali nagrodzeni medalami.

Celem imprezy było rozwijanie sprawności fizycznej oraz wdrażanie do „zdrowej” rywalizacji. Dzieci były szczęśliwe i zadowolone. Wszystkim młodym zawodnikom gratulujemy! Bardzo dziękujemy organizatorom.

Opracowała: Agnieszka Rychlicka