NADANIE IMIENIA

OJCA  ŚWIĘTEGO     JANA PAWŁA II

PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWEMU  W STAREJ WSI

PROGRAM  UROCZYSTOŚCI

12.30  -Msza Święta dziękczynna za dar kanonizacji           Ojca Świętego Jana Pawła II z prośbą o jego wstawiennictwo i opiekę nad przedszkolakami , ich rodzicami i pracownikami przedszkola.

13.30– Przejście pod budynek przedszkola, odsłonięcie

i poświęcenie tablicy pamiątkowej.

13.50- Powitanie gości. Przemówienia okolicznościowe, występy artystyczne przedszkolaków.

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI z  ODDZIAŁU I i V

15 maja dzieci z grupy  KRASNALE  i  MISIE

nie przychodzą do przedszkola (dzień wolny od zajęć dydaktyczno- wychowawczych). W przypadku konieczności przyprowadzenia do przedszkola , dzieci te będą tworzyć grupę łączoną  i należy odebrać ich  z przedszkola do godz. 14

Serdecznie zapraszamy wszystkich  rodziców z grup „Krasnale”       i „Misie”  oraz dzieci do wzięcia udziału we Mszy Świętej o godzinie 12.30 oraz na poświecenie tablicy pamiątkowej.

Dzieci  z tych grup biorące udział w występie po poświęceniu tablicy  idą wraz ze swoim wychowawcą  do sali oddziału V. Pozostałe wracają z rodzicami do domów. Do występu  panie wytypowały dzieci, które potrafią skupić uwagę przez dłuższy czas. Jest to mała grupka reprezentująca naszą placówkę w tej uroczystości. Nauczyciel grupy przekazuje rodzicom informację, które dzieci biorą udział w występie. Te dzieci są do odebrania  z przedszkola  ok. godziny 15.15

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEDSTAWICIELI  RODZICÓW –  trójkę każdego  oddziału do wzięcia udziału w całości uroczystości.

Występ artystyczny  dzieci dla wszystkich rodziców zaprezentujemy w innym terminie .

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z ODDZIAŁU II, III i IV

15 maja dzieci z grupy PSZCZÓŁKI, BIEDRONKI, SMERFY przychodzą do przedszkola  jak każdego dnia. Ubrane w białe bluzeczki ( chłopcy -koszule) granatowe lub czarne spódniczki (chłopcy- spodnie).

Zajęcia w tym dniu dla tych trzech grup odbywają się normalnie. Do kościoła na Mszę Świętą dzieci idą grupami wraz ze swoimi wychowawcami (są po obiedzie). Rodziców tych dzieci serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału we Mszy Świętej  o godzinie 12.30 oraz na poświecenie tablicy pamiątkowej.

Po poświeceniu tablicy zostają dzieci, które reprezentują przedszkole w występach i tańcach. Występ zorganizowała pani Jolanta Żmuda wybierając dzieci z tych trzech grup (do reprezentowania przedszkola w tak ważnym wydarzeniu , kierowała się wyborem dzieci ładnie mówiących         z dobra dykcją, poczuciem rytmu, a co najważniejsze,  te których uwaga jest skupiona przez dłuższy czas).

Nauczyciel grupy przekazuje rodzicom informację, które dzieci biorą udział w występie. Te dzieci są do odebrania z przedszkola ok. godziny 15.15

Dzieci nie biorące udziału w występach po poświęceniu tablicy idą z rodzicami do domu.