OBCHODY DNIA FLAGI

W pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczyciele naszego przedszkola starają się od najmłodszych lat kształtować u dzieci postawy patriotyczne. Zapoznają dzieci z symbolami narodowymi, włączają je w obchody świąt państwowych i uczą wychowanków, jak kochać Ojczyznę.

W dniu 29 kwietnia świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Dzieci z oddziału IV ubrane w biało-czerwone stroje przedstawiły występ artystyczny, a następnie wraz z wszystkimi grupami ruszyły ulicami naszej wsi, machając biało-czerwonymi chorągiewkami. Na spacerze oglądały flagi wywieszone w naszej miejscowości z okazji tego święta.

Jolanta Żmuda

Więcej zdjęć z obchodów Dnia Flagi w przedszkolu można obejrzeć w naszej fotogalerii; serdecznie zapraszamy.