ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE „KRASNALE”

15 kwietnia 2014r. w grupie „KRASNALE” odbyły się zajęcia otwarte „WIELKANOC – warsztaty plastyczne” z udziałem rodziców oraz opiekunów dzieci z tej grupy.

Po przywitaniu przez Panią Dyrektor oraz wychowawczynie dzieci zaśpiewały piosenkę z pokazywaniem „Na świątecznym stole” oraz zatańczyły „Poleczkę”. Następnie usiadły w kółeczku i wysłuchały wiersza „Wielkanoc”, który przybliżył im tradycje wielkanocne. Wspólnie liczyły również pisanki oraz naśladowały głosy zwierząt. Wykonały także ćwiczenie dmuchania piórek do środka koła. Wspólnie z rodzicami zabawiły się w zabawę z przekazywaniem koszyka oraz zadaniami do wykonania. Po tej zabawie odbyły się warsztaty kartek świątecznych, które dały wiele radości dzieciom. Na ich twarzach widać było zadowolenie z wspólnego tworzenia z bliskimi.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tych zajęciach. Mamy nadzieję, że były one okazją do lepszego poznania się oraz radością płynącą z twórczej pracy.

Katarzyna Froń