SPOTKANIE Z POLICJANTEM 35

Dzisiaj przedszkolaki z oddziału V MISIE dowiedziały się, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Gościem dzieci był policjant z Komendy Powiatowej w Brzozowie, Pan Kazimierz Barański.

„MISIE” przedstawiły program artystyczny na temat „Bezpieczny Przedszkolak” w piosence i wierszu, zatańczyły piękny taniec oraz odgadywały ciekawe zagadki.

Najmłodsi nauczyli się, jak przechodzić przez jezdnię, kiedy należy zakładać odblaski. Maluchy dowiedziały się, że niebezpiecznie jest rozmawiać z obcymi osobami. Dzieci pokazywały, jak należy przechodzić przez jezdnię oraz jak należy być przypiętym w foteliku podczas jazdy samochodem.

W spotkaniu uczestniczyły również dzieci z grupy „Krasnale”, które z zaciekawieniem oglądały występy kolegów oraz zatańczyły wraz z Misiami wspólny taniec na zakończenie spotkania.

Więcej zdjęć ze spotkania można obejrzeć w zakładce „Galeria zdjęć”.

Katarzyna Milczanowska