PASOWANIE W GRUPIE „MISIE”

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

24 października 2013 roku o godzinie 10:00 odbyło się uroczyste pasowanie w grupie „Misiów” na PRAWDZIWYCH PRZEDSZKOLAKÓW.

Misie oczekiwały tego dnia z wielkim przejęciem… Trudno przecież tak od zaraz być prawdziwym przedszkolakiem, a zatem: wzorowym przedszkolakiem, dobrym kolegą i dobrą koleżanką, słuchać Pani, wszystko zjadać z talerzyka… – Ale jak trzeba, to damy radę – mówiły Misie. Na pytania – czy przyrzekacie? nasze „Maluchy” mówiły głośno, zgodnym chórem ”TAK!” Pasowanie poprzedziły króciutkie występy Bohaterów Dnia, uwieńczone gromkimi oklaskami.

Następnie przyszedł czas na najbardziej oczekiwaną chwilę – pasowanie… Oj, ile stresu i emocji dostrzec można było na twarzach Misiów… Aż wreszcie – dotknięcie ołówkiem w ramię… i ważne słowa: „Pasuję Cię na PRAWDZIWEGO PRZEDSZKOLAKA. Miej dobre serce i bądź uśmiechnięty!”

Kochane Misie! Witamy Was w gronie PRAWDZIWYCH PRZEDSZKOLAKÓW!!!

Zdjęcia z pasowania znajdują się w zakładce „Galeria zdjęć”

Wychowawczyni Katarzyna Milczanowska