„I Przegląd piosenki wakacyjnej i turystycznej ”

12.06.2013 roku dziewczynki z grupy „Biedronki” reprezentowały przedszkole w: „I Przeglądzie piosenki wakacyjnej i turystycznej ” zorganizowanej przez Przedszkole Samorządowe w Przysietnicy. Natalia Serafin zaśpiewała przebój Haliny Kunickiej pt. „Lato, lato”. Wiktoria Sławęcka wykonała piosenkę pt. „Lato płynie do nas” Pomimo tremy dziewczyny odważnie wyszły na dużą scenę z przepiękną wakacyjna dekoracją. Pewności siebie dodały im oklaski publiczności Po zakończonym występie dziewczynki mogły zwiedzić przedszkole, zobaczyć jak uczą się ich rówieśnicy, a także wspólnie się pobawić. Otrzymane nagrody wprowadziły młode artystki w wspaniałe humory oraz uczycie, że było warto… Był to ostatni konkurs organizowany na terenie naszej gminy. Piosenki o tematyce wakacyjnej, letniej przypominają o czekającym nas wszystkich odpoczynku.

„Lato, lato, lato czeka

Razem z latem czeka rzeka

Razem z rzeką czeka las

A tam ciągle nie ma nas…”