„ REMONT I PRZEBUDOWA DAWNEJ SZKOŁY – ZMIANA FUNKCJI NA PRZEDSZKOLE „

15 października 2012 roku – Uroczyste oddanie do użytku budynku przedszkola wyremontowanego w ramach projektu „ REMONT I PRZEBUDOWA DAWNEJ SZKOŁY – ZMIANA FUNKCJI NA PRZEDSZKOLE

„ MSZA ŚW. Z POŚWIĘCENIEM KRZYŻY DO SAL PRZEDSZKOLNYCH O GODZ. 12.30 Zbiórka przedszkolaków w salach oddziałów o godz. 12.00 Dzieci idą do kościoła grupami z wychowawczyniami .

Prosimy rodziców o wzięcie udziału we Mszy Świętej. Z uwagi na wiele prac przygotowawczych- w tym dniu przedszkole będzie nieczynne . Jeżeli istnieje konieczna potrzeba zorganizowania opieki nad dziećmi w godzinach rannych zostanie utworzony jeden oddział dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki. Potrzebę zorganizowania dyżuru w formie opieki należy zgłosić u nauczycieli do 5 .X. 2012 r.

Uprzejmie prosimy rodziców o odebranie dziecka z przedszkola w tym dniu ok. godz.15.10 . / trudno określić dokładną godzinę z uwagi na nieznajomość ilości wystąpień okolicznościowych gości/ Rodzice zbiorą się w szatni przedszkolnej- wejście dolne od strony chodnika szkolnego . Po występach nauczyciele sprowadzą dzieci do szatni.