KONKURS Z J. ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 1 W BRZOZOWIE

Dnia 14.06.2019 r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w konkursie gminnym
z j. angielskiego pt. „English songs and poems” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Brzozowie.

Przedszkole w Starej Wsi reprezentowały: Nikola Fic z grupy „Smerfy”, która wystąpiła z wierszem pt. „I have a little body” oraz Klara Rogowska z grupy „Biedronki”, która zaśpiewała piosenkę pt. „Sing sing la la la”. Dziewczynki za piękne występy otrzymały gromkie brawa, jak również pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w konkursie. Oprócz tego, pani dyrektor brzozowskiego przedszkola Magdalena Sobota, wręczyła przedszkolakom cenne upominki. Obie dziewczynki do konkursu przygotowała pani Magdalena Mulka.

Klarze i Nikoli serdecznie gratulujemy i życzymy uczestnictwa w niejednym takim konkursie.

M.M.