KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W PS NR 1 W BRZOZOWIE

Dnia 10 stycznia 2020 r. dzieci z Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi wzięły udział w konkursie kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 1 im. bł. s. Celestyny Faron w Brzozowie.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Smerfy”, które do konkursu przygotowała pani Katarzyna Herbut. Kinga Siwy wykonała pastorałkę „Dziś w stajence”, a Aleksandra Błaż zaśpiewała kolędę „Gdy śliczna Panna”. Podczas konkursu wysłuchaliśmy piękne polskie kolędy i pastorałki zaprezentowane przez przedszkolaki z gminy Brzozów.

Nie zabrakło również wspólnego kolędowania, które było źródłem przyjemnych emocji. Na zakończenie uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki z rąk pani dyrektor – Magdaleny Soboty oraz pana Józefa Barana.

Serdecznie dziękujemy!

K.H.