Tytuł 36

Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna bardzo serdecznie dziękuje tym rodzicom, którzy wzięli udział  11 grudnia 2013 roku  w spotkaniu z Panią Psycholog. Uzyskane poprzez prelekcję cenne wskazówki i rady  na pewno przyniosą efekty w odpowiedzialnej roli wychowawczej rodziców.

INFORMACJA  DLA RODZICÓW

Przedszkole czynne jest od godz.6.30.-16.00

Podstawa programowa realizowana jest w godz. 8.00 -13.00.

Godziny ponad podstawę programową są płatne: 6.30 -8.00 i 13.00 – 16.00.

Opłata za każdą godzinę  poza podstawą wynosi 1,00 zł.

Odpłatność  pobierana będzie z góry   do 15-go dnia każdego miesiąca .

Terminy wpłat podawane będą do wiadomości rodziców poprzez rozdanie pisemnych informacji o wysokości wpłaty.  Opłatę  należy uiścić w PBS / bez opłaty bankowej/ lub  przelewem drogą  elektroniczną.    Nr  rachunku podany na tablicy informacyjnej.                                                              Uprzejmie prosimy o przestrzeganie  terminów płatności.

Stawka dzienna za żywienie dziecka wynosi 4,50 zł (śniadanie, obiad, podwieczorek).

Rodzice dzieci ponoszą opłatę za korzystanie z posiłków

– śniadanie       1,30 zł

– obiad             2,50 zl

– podwieczorek 0,70 zł  za każdy dzień żywieniowy.

ZEBRANIE INFORMACYJNE O FUNKCJONOWANIU PRZEDSZKOLA W ROKU SZK. 2013/14 ODBĘDZIE SIĘ 5 września /czwartek/ o godz.15.10 w każdym oddziale.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE W ROKU SZK. 2013/14

Oddział I Krasnale 3,4 latki –  nauczyciele mgr Małgorzata Florczak / nauczyciel kontraktowy/,  mgr Katarzyna Froń / nauczyciel stażysta/

Oddział II Smerfy – nauczyciel mgr Agnieszka Rychlicka / nauczyciel mianowany/

Oddział III Biedronki – nauczyciele mgr Celina Wolanin / nauczyciel dyplomowany, logopeda/ , mgr Maria Owoc / nauczyciel dyplomowany, dyrektor/

Oddział IV Pszczółki – nauczyciel mgr Jolanta Żmuda/nauczyciel dyplomowany/

Oddział V Misie 3,4 latki- nauczyciel mgr Katarzyna Milczanowska /nauczyciel kontraktowy/

Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy do przedszkola 2 .09.2013 r.

Przyprowadzanie dzieci  w godzinach od 6.30 do 8.00.

Dzieci z oddziału II , III , IV wezmą udział we Mszy Świętej o godz. 9.00.

PRZEDSZKOLE CZEKA NA WAS!