WARSZTATY PLASTYCZNE Z RODZICAMI W ODDZIALE I „KRASNALE”

16 grudnia 2014 r. w oddziale I ” Krasnale”  dzieci 3,4-letnich w ramach zajęć dydaktycznych odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Kartki świąteczne i ozdoby choinkowe”.

Na zajęcia przybyli bardzo ochoczo rodzice wszystkich przedszkolaków.  Dzieci przywitały rodziców wierszem pt.”Na złotym dywanie” oraz pastorałką „Dzwoneczkowa kolęda” .

W ramach warsztatów dzieci wraz z rodzicami przy dźwiękach kolęd wykonały piękne i niepowtarzalne kartki świąteczne i ozdoby choinkowe wykazując przy tym ogromne zainteresowanie i pomysłowość.

W ramach odpoczynku rodzice wraz z pociechami wspaniale bawili się w zabawie kołowej „Stoi choinka w czerwonym wieńcu”.

Wspólnie wykonane kartki świąteczne dzieci otrzymały do domu na pamiątkę spotkania.

Wychowawcy oddziału I „Krasnale” serdecznie dziękują rodzicom za liczne przybycie, poświęcony czas i miłą zabawę życząc WESOŁYCH ŚWIĄT.