ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI NATURY”

JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI NATURY

„Jesteśmy przyjaciółmi natury” pod takim tytułem został zorganizowany konkurs plastyczny w grupie „Biedronki”.

Celem konkursu  było rozwijanie uzdolnień plastycznych, kształtowanie wyobraźni twórczej, wdrażanie do ekologicznego trybu życia. Do udziału  przystąpiły  chętne dzieci, technikę i format pracy wybierały same. Oceny prac dokonała komisja składająca się z przedstawiciela rady rodziców, nauczyciela oraz dyrektora.

         Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 1.06.2015 roku w Dniu Dziecka. Dzieci otrzymały nagrody oraz dyplomy przygotowane przez nauczyciela prowadzącego oddział, które wręczyła im pani dyrektor Maria Owoc.

Celina Wolanin

 

 



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *