BAJKOWE JASEŁKA

Opłatek w naszym przedszkolu to impreza bardzo uroczysta. W dn. 22 grudnia dzieci z grupy „Pszczółki” pod opieką wychowawczyni pani Jolanty Żmudy wykonały prezentację, pt: „Bajkowe jasełka”, które były inspiracją wątków z bajek. Po części artystycznej przedstawiciel Rady Rodziców odczytał z Biblii „Narodzenie Pana Jezusa w stajence Betlejemskiej”. Następnie pani dyrektor podzieliła się opłatkiem z pracownikami przedszkola i rodzicami zaproszonymi na uroczystość. Potem dzieci z każdej grupy dzieliły się opłatkiem i spożywały posiłek wigilijny przy wtórze kolęd. Dzieci spontanicznie śpiewały kolędy. Były też prezenty pod choinką, które po wigilii dzieci rozpakowywały. Przy wigilijnym przedszkolnym stole spędziliśmy niepowtarzalne chwile, a atmosfera świątecznej magii udzieliła się każdemu.

Dziękujemy!

Agnieszka Rychlicka