Spotkanie z przedstawicielem Szkoły Języka Angielskiego „Early Stage”

Dnia 26-go września każdego roku obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Z tej okazji 28-go września 2020 roku grupa „Biedronki” i „Smerfy” gościła przedstawiciela Szkoły Języka Angielskiego „Early Stage”, Panią Agatę Skarbek.

Spotkanie rozpoczęło się  prezentacją obrazków, których nazwy w języku angielskim były powtarzane przez dzieci, a następnie utrwalane w formie zabaw.

Dzieci podawały sobie magiczne pudełko, w którym ukryta była tykająca „bomba”. Osoba, która usłyszała dźwięk wybuchającej bomby i trzymała w ręku pudełko, miała za zadanie otworzyć je i nazwać znajdujący się w środku obrazek.

Zabawa ta sprawiła dzieciom wiele radości, a przede wszystkim pozwoliła zapamiętać nowe słownictwo w języku angielskim.

Następnie przedszkolaki wysłuchały książeczki pt. ‘Shark In The Park’, w której pojawiły się prezentowane wcześniej słówka.

Dzieci z kolorowego papieru wykonały i ozdobiły lunety, które wykorzystały podczas ponownego słuchania książeczki.

Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał w prezencie kolorowankę.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w zajęciach, dokładnie powtarzały wymawiane przez nauczyciela słówka, uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie oraz poświęcony czas!

M.M.