UWAGA! KONKURS MIKOŁAJKOWY

List do Świętego Mikołaja już napisany? 🎅 Jeśli nie, to dajemy Wam wyjątkową okazję, by to zrobić i wygrać atrakcyjne prezenty.
UWAGA ‼️ POSPIESZCIE SIĘ ‼️ Dla pierwszych 30 dzieci, które wezmą udział w konkursie i pod tym postem zamieszczą zdjęcie📸 swojej pracy czekają prezenty od św. Mikołaja.🎅
Jak to zrobić? Nic prostszego! 😊
✳️Wykonać zadanie konkursowe:✨ dowolną techniką przygotować wraz z maluchem (3-9 lat) List do Świętego Mikołaja – napiszcie, namalujcie, narysujcie, wyklejcie bądź wykorzystajcie programy graficzne itd. ✨ dzieci starsze (10-14 lat) muszą zaś z kolei ułożyć List do Świętego Mikołaja w formie rymowanki, wierszyka bądź życzeń.
✳️Zrobić zdjęcie/skan listu📸 i wstawić w komentarzu pod tym postem konkursowym wraz z podaniem imienia i wieku dziecka.

——————————————————————

Ważne, żeby prace konkursowe miały formę listu. Jego treść nie musi być jednak koniecznie tylko tekstem. Chętnie obejrzymy rysunki, komiksy, wierszyki i inne… 🎨✏️🖌Liczy się kreatywność i dobra zabawa! Po 3 najciekawsze prace w obu kategoriach nagrodzimy super prezentami! 🎁🎁🎁🎁
Czas start‼️ Bawimy się do 1 grudnia 2020 r.😊Rozstrzygnięcie 6 grudnia br.‼️🎅✨🎅