„Niech żyje bal!”

11- go lutego 2021 roku w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci BAL KARNAWAŁOWY. Ze względu na nieobecność dzieci z  grupy „Smerfy”, ich zabawa karnawałowa odbyła się 16-go lutego.

dekoracja

Sale przedszkolne wypełniły się mnóstwem barwnych postaci. Były to księżniczki, wróżki, pszczółki, policjanci, strażacy, piłkarze, Spider-Mani i wielu innych wspaniałych bohaterów bajek i baśni.

oddział „Krasnale”

Każde z dzieci miało okazję zaprezentować swój strój na forum grupy, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie. Po części oficjalnej rozpoczęły się tańce oraz zabawy, które przyniosły dzieciom wiele radości. Tego dnia uśmiech nie schodził z twarzy przedszkolaków.

oddział „Biedronki”
oddział „Misie”
oddział „Smerfy”
oddział „Pszczółki”
oddział „Krasnale”

Podczas odpoczynku na dzieci czekał słodki poczęstunek, wśród którego nie zabrakło, jak nakazuje tradycja tłustego czwartku, pysznych pączków.

słodki poczęstunek w oddziale „Smerfy”
poczęstunek w oddziale „Pszczółki”

Tegoroczny bal karnawałowy przeniósł dzieci w bajkową, magiczną atmosferę, pełną kolorowych postaci. Wesołe zabawy na długo pozostaną w pamięci każdego przedszkolaka.

Marta, Ola, Kaja z oddziału „Smerfy”

M.M.