Wycieczka do Berezki

4.X. 2021 roku grupy „Biedronki” i „Smerfy” wybrały się na wycieczkę autokarową do Berezki.

Julia i Wiktoria

Hania i Błażej

Po przybyciu na miejsce dzieci zwiedzały ZOO zwierząt hodowlanych. Dużą frajdę sprawiało im karmienie owiec, kóz, osła oraz różnego rodzaju ptactwa. Przyglądanie się zachowaniu różnych zwierzątek budziło wśród dzieci wiele pozytywnych emocji.

Tymek z osiołkiem

podziwianie pawia

karmienie kóz

Po spotkaniu ze zwierzętami przedszkolaki przeszły na ogromny plac zabaw, gdzie korzystały z trampoliny, zjazd na tyrolce, przejście po torze przeszkód oraz jazda na małych traktorkach, strzelanie z procy, dojenie krowy, labirynty. Największą atrakcją był jednak zjazd na pontonach oraz przejście Parku Linowego, który też wzbudził wiele emocji.

Park Linowy
zjazd na tyrolce

W południe dzieci zjadły upieczoną kiełbaskę oraz odpoczęły na ławeczkach. Miały też czas na zjedzenie przysmaków, które były w plecaku.

Krótki odpoczynek

Sam przejazd autokarem był też bardzo atrakcyjny, gdyż były dzieci, które pierwszy raz korzystały z takiego środka lokomocji.

Tor przeszkód

C.W., M.M.