„Bajka o dobroci”

Inscenizacja teatrzyku kukiełkowego pt.” Bajka o dobroci”, przygotowana przez nauczycieli Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi.

Spektakl opowiadający o tym, że dobro zawsze wraca, że zawsze warto pomagać innym.

M.A.F.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *