„Gdy rozbłyśnie na choince, światło piękne wyjątkowe, gdy zapachnie już makowiec, słodkie nuty kolędowe”

Nasze Przedszkole zostało już pięknie udekorowane i czuć w nim przygotowania do zbliżających się świąt. Jak co roku tradycyjnie w każdej grupie odbyły się również spotkania wigilijne. Bardzo wzruszającym momentem było składanie sobie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Na wszystkich twarzach widać było serdeczne uśmiechy i wzajemną życzliwość. Tradycyjne potrawy wigilijne, wyjątkowe w tym dniu, wszystkim bardzo smakowały. Każda grupa nie zapomniała również o kolędowaniu. W całym przedszkolu rozbrzmiewały dźwięki pięknych polskich kolęd i pastorałek. Ten piękny czas na długo pozostanie w naszej pamięci.

Pani Dyrektor Małgorzata Florczak na spotkaniu wigilijnym z dziećmi z grupy „Pszczółki” oraz panią Beatką Dydek
Spotkanie wigilijne w grupie Misie

K.F.