BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 10.02.2022r. w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy  – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Tego dnia w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały  wróżki ,  księżniczki,  motylki i biedronki,  a chłopcy to policjanci, strażacy, super-bohaterowie: Spider – Man, Batman, nie sposób zliczyć  i wymienić tych wszystkich  postaci. Ze względu na panujące obostrzenia każda grupa w swojej sali świetnie się bawiła. Panie postarały się aby sale w czasie karnawału były bardzo kolorowe. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Dzieci z Oddziału I
Dzieci z Oddziału II
Dzieci z Oddziału III
Dzieci z Oddziału IV
Dzieci z Oddziału V

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i zapraszamy już za rok.

J.Ż