Wigilia w przedszkolu

„Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają, z tej okazji przedszkolaki kolędy i pastorałki dla Was mają ”

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, pełen cudów i radości. Jest to czas związany z wieloma tradycjami. Jedna z nich jest przeżywanie Jasełek, które w tym roku przygotowała dla wszystkich dzieci, pracowników oraz rodziców grupa „Misie” wraz z wychowawcami.

Nie zabrakło również kolęd. W tym roku Siostra Agatka zorganizowała w tym szczególnym dniu „Przegląd kolęd i pastorałek”.

Z tej okazji dzieci z każdej grupy zaprezentowały kolędy i wiersze związane z Świętami Bożego Narodzenia.

Dziękujemy za prezenty siostrze Agatce.

Prześliczna scenografia, stroje sprawiły, że wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.

Po złożeniu świątecznych życzeń przez Panią Dyrektor oraz przeczytaniu Pisma Świętego przez rodzica udaliśmy się do swoich sal w celu dalszego świętowania i spożywania Wigilijnych potraw.