Bal karnawałowy

Dnia 16 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy. Ale to nie był zwykły bal karnawałowy, który organizowany był co roku. Takiego balu w naszym przedszkolu jeszcze nie było!!!. W tym roku postanowiliśmy zaskoczyć wszystkich.

Bal przenieśliśmy na salę Domu Strażaka w Starej Wsi, a znane i lubiane przeboje puszczał nam DJ Grzegorz Darowski, który zadbał o super zabawę i świetne nastroje gości. Bardzo dziękujemy!

Ten bal miał na celu integrację dzieci, rodziców i nauczycieli. Wspólny karnawał był strzałem w dziesiątkę. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Wam rodzice za tak wspaniałe zaangażowanie i wcielenie się w tak kolorowe i ciekawe kreacje.

Jak co roku, starannie przygotowaliśmy się na ten dzień, aby stworzyć odpowiednią atmosferę. Sale przystroiły karnawałowe ozdoby, opracowaliśmy zabawy i przygotowałyśmy dla każdego przedszkolaka drobny poczęstunek.

Można było spotkać wróżki, pszczółki, księżniczki, rycerzy, koty, policjantów, strażaków, a także Spider-Mana. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki wraz z rodzicami i nauczycielami. Oprócz kreatywnych i kolorowych zabaw, atrakcją dla przedszkolaków była ścianka zdjęciowa, na której mogli pozować i zrobić sobie zdjęcie.

Ważnym wydarzeniem na balu było losowanie na Królową i Króla balu.

Król i Królowa balu dzieci z oddziału „Misie”
Król i Królowa balu. Dzieci z oddziału „Pszczółki”
Król i Królowa balu. Dzieci z oddziału „Sówki”
Król i Królowa balu. Dzieci z oddziału „Smerfy”
Król i Królowa balu. Dzieci z oddziału „Krasnale”

Nie zabrakło uśmiechów, tańców i szaleństw. Z niecierpliwością czekamy na kolejne imprezy!