Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W dniach 22 i 23 czerwca odbyły się uroczystości zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania sześciolatków.

Przedszkolaki pod kierownictwem wychowawców przygotowały krótkie występy słowno-muzyczne, w których wspominały miniony rok szkolny i witały nachodzące wakacje. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Florczak.

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za ten wspaniały rok cudownej pracy i zaangażowania a rodzicom za wyrozumiałość i wspieranie swoich pociech.

Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Życzymy Wam, by wakacje były czasem zasłużonego wypoczynku, byśmy wszyscy nabrali sił, zapału do pracy i do wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym.