Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi

W dniu 12 października 2023 roku w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi odbyła się uroczysta akademia z okazji 250-lecia powstania Komisji Edukacji Narodowej. Zgromadzonych gości przywitała pani dyrektor Małgorzata Florczak, która w kilku słowach przypomniała wszystkim, że bycie nauczycielem nie jest jedynie profesją, ale całożyciowa misją.

Pani dyrektor wyróżniła za pracę na rzecz środowiska lokalnego i zaangażowanie dwoje nauczycieli wręczając im nagrody dyrektora.

Zebrani goście, emerytowani nauczyciele, pracownicy placówki i przedszkolaki z przyjemnością obejrzały występ dzieci z oddziału „Biedronki”, które zaprezentowały inscenizację do utworu „Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek”. Dzieci do występu przygotowała pani Celina Wolanin.