Dzień Babci i Dziadka

Ostatnie dni przed feriami w naszym przedszkolu upłynęły na radosnych spotkaniach w gronie babć i dziadków.

18 stycznia swoich najbliższych zaprosiły dzieci z oddziału Biedronki, które zaprezentowały dziadkom jasełka pod tytułem „On jest Królem”. Po przedstawieniu dzieci złożyły życzenia zebranym babciom i dziadkom i zaprosiły ich do wspólnych zabaw.

20 styczna nasze najmłodsze dzieci z oddziału Smerfy wystąpiły przed swoimi babciami i dziadkami prezentując się w wierszach i piosenkach również w języku angielskim. Maluchy zatańczyły „taniec węgierski” oraz wspólnie z dziadkami zaśpiewały kolędy. Po gromkim „Sto lat” dzieci z radością złożyły dziadkom życzenia i wręczyły prezenty.

Wtorek, 21 stycznia był dniem występu oddziału Krasnale. Dzieci przywitały dziadków piosenkami w języku angielskim. Następnie Krasnale recytowały wierszyki oraz prezentowały się przed gośćmi w tańcach do utworów „Ta Dorotka” oraz „Ptaki”. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Oddział Pszczółki zaprosił swoich dziadków na występ w środę 22 stycznia. Dzieci przedstawiły gościom montaż słowno-muzyczny oraz zatańczyły do utworu „Chłopak z gitarą”. Po występie dzieci wraz z dziadkami chętnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach.

W czwartek, 25 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu babcie i dziadków dzieci z oddziału Misie. Po przywitaniu piosenką „Kraina babci i dziadka” dzieci rozpoczęły występ artystyczny. Wiersze i piosenki, które przygotowały nasze Misie z pewnością umiliły gościom czas a wręczone prezenty sprawiły wiele radości.

Dzieci z oddziału Sówki 26 stycznia zaprezentowały przed dziadkami program artystyczny pod tytułem „Prywatka dla Babci i Dziadka”. W humorystyczny sposób nasze przedszkolaki przedstawiły historię miłości swoich dziadków. Dzieci wykonywały również tańce grupowe oraz w parach. Po występie przyszedł czas na złożenie życzeń i wręczenie drobnych upominków.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom, którzy pomogli nam przygotować poczęstunek dla zaproszonych gości. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności.