Bal na sto par……

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.  Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się nasze dzieci.

Ostatnie dni karnawału w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi upłynęły na wspólnej zabawie.

12 i 13 lutego przedszkolaki wraz z rodzicami wzięli udział w Balu Karnawałowym, który odbył się w Domu Strażaka w Starej Wsi.

Przebranie tego dnia było obowiązkowe dla każdego uczestnika balu, panie, przedszkolaki i ich rodzice  z dumą prezentowały bajeczne stroje. Na Sali gościły wspaniałe postacie: wróżki, księżniczki, policjanci, strażacy, piraci, kowboje. Swoją obecnością zaszczycił nas Mario Bros oraz Marshall z panią burmistrz. Wszyscy z wielką ochotą uczestniczyli  w tańcach i zabawach.

Bardzo dziękujemy za oprawę muzyczną, o którą zadbał DJ Rafał.