14 PAŹDZIERNIKA – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, czyli innymi słowy Dnia Nauczyciela, 14 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z udziałem dzieci i pracowników przedszkola pod hasłem „Dzieci nauczycielom, jasny umysł czyste serce”.

Program artystyczny zaprezentowały poszczególne oddziały przedszkolne wraz z wychowawcami. Oddział „Smerfy” wraz z wychowawcą panią Agnieszką Rychlicką zaprezentował się w inscenizacji pt.”Muchomor” oraz tańcu.

Grupa „Pszczółek” przygotowana przez Małgorzatę Florczak podziękowała wszystkim pracownikom przedszkola „Koncertem życzeń” oraz piosenką „Wszystkiego najlepszego”. Dziewczynki z tej grupy pod okiem pani Jolanty Żmudy pięknie zatańczyły również taniec baletowy „Jezioro Łabędzie”.

Najmłodsza grupa „Misie” przygotowana przez Katarzynę Milczanowską zaprezentowała się w piosenkach z pokazywaniem.

Na zakończenie zatańczyły dzieci z grupy „Krasnale” przy piosence „Krasnoludki” oraz „Biedronki” przygotowane przez panią Celinkę Wolanin w tańcu do piosenki „Biedroneczki są w kropeczki”.

Po wspaniałych występach dzieci wręczyły wszystkim pracownikom przedszkola róże, dziękując za trud włożony w opiekę i wychowanie.

Po części artystycznej pani Dyrektor Maria Owoc podziękowała dzieciom i złożyła wszystkim pracownikom przedszkola serdeczne życzenia z okazji święta.

Nauczyciele i pracownicy przedszkola dziękują dzieciom i rodzicom za pamięć i piękne życzenia.

Małgorzata Florczak