„Darz Bór” – spotkanie w grupie „Krasnale”

W dniu 12.05.2021r. w grupie „KRASNALE” zostały przeprowadzone warsztaty edukacyjne w ramach szerzenia wiedzy wśród dzieci na temat łowiectwa i myślistwa. Zajęcia poprowadzili Pani Justyna Wójcik -Leń oraz Pan Przemysław Leń należący do Polskiego Związku Łowieckiego, oddział krośnieński, Koło Łowieckie „Jeleń” w Brzozowie.

Podczas warsztatów zapoznano dzieci z różnymi gatunkami zwierząt żyjących w lesie, rozmawiano o pracy myśliwego, przeprowadzono konkursy i przekazano materiały edukacyjne, kolorowanki i rebusy. Przeczytano również piękną bajkę, która dostarczyła wiele ciekawych informacji o przyrodzie. Zajęcia wzbudziły w dzieciach duże zainteresowanie i zdobyte informacje pozostaną na długo w ich pamięci.

K.F.