Zabawy na placu przedszkolnym z wodzirejem Wojciechem

Dnia 23-go czerwca 2021 r. nasze przedszkole odwiedził wodzirej Wojciech Salamon. Każda z grup miała okazję uczestniczyć w zabawach muzyczno – ruchowych oraz konkursach, które prowadzone były przez wodzireja na placu przedszkolnym.

Grupa „Misie” podczas tańca
„Krasnale” w trakcie tańca

Dzieci zatańczyły proste układy taneczne do współczesnych utworów, a także miały okazję brać udział w konkursach, np. zadaniem jednej z grup było oddzielenie fasoli od grochu. Przedszkolaki brały również udział w zabawach z chustą animacyjną i kolorowymi piłeczkami, a także w zawodach z balonikami.

Dzieci z oddziału „Pszczółki”
„Pszczółki” tańczą
Oddzielanie fasoli od grochu
zabawy z chustą animacyjną
Grupa „Smerfów” i „Biedronek” podczas konkursu

Dodatkową atrakcją dla dzieci była dmuchana trampolina, na której skakanie wywołało na twarzach najmłodszych mnóstwo uśmiechu i radości. Nie zabrakło również mydlanych baniek, wypuszczanych przez wodzireja przy użyciu specjalnego sprzętu. Cała impreza przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Panu Wojciechowi bardzo dziękujemy za świetną zabawę!

Zabawy na dmuchanej trampolinie
Bańki mydlane
Dzieci z grupy „Smerfy” na dmuchanej trampolinie

M.M.