Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi odbędzie się 1. 09. 2021r. ( tj. środa).

W tym dniu zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz z jednym rodzicem do przedszkola wg. deklarowanych godzin. Dzieci z grup starszych (tj. Biedronki, Smerfy) o godz. 9.00 wraz z wychowawcami wezmą udział we Mszy Świętej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, na którą zapraszamy również rodziców przedszkolaków.

Przypominamy iż rozpoczynamy rok szkolny w reżimie sanitarnym- Pandemia COVID 19 w związku z tym obowiązują nas procedury: rodzice maseczka, dezynfekcja, oraz zachowanie odstępów.

Przed wejściem do sali będzie mierzona temperatura dziecku i rodzicowi.

Informację na temat do jakiej grupy będzie uczęszczało dziecko można uzyskać dzwoniąc pod numer przedszkola (134342521)

Spis wyprawki dla przedszkolaka można odebrać w przedszkolu lub w dniu rozpoczęcia roku u wychowawcy grupy.

Oddziały przedszkolne w roku 2021/2022:

Oddział I „Krasnale” – nauczyciele mgr Aleksandra Zbiegień, mgr Agnieszka Rychlicka

Oddział II „Smerfy” – nauczyciele mgr Katarzyna Gawron, mgr Małgorzata Aleksandra Florczak

Oddział III „Biedronki”- nauczyciele mgr Celina Wolanin, mgr Magdalena Mulka, mgr Małgorzata Florczak

Oddział IV „Pszczółki” – nauczyciele mgr Jolanta Żmuda, mgr Magdalena Mulka

Oddział V „Misie” – nauczyciel mgr Katarzyna Froń

Spotkania organizacyjne z wychowawcami:

06. 09. 2021r. (tj. poniedziałek) godz. 15.00- oddział „Krasnale” i „Pszczółki”– ogólne zebranie z dyrektorem oraz w salach z wychowawcami.

07. 09. 2021r. (tj. wtorek) godz. 15.00- oddział „Misie”

08. 09. 2021r. (tj. środa) godz. 15.00- oddział „Smerfy”

09. 09. 2021r. (tj. czwartek) godz. 15.00- oddział „Biedronki”

Zapraszamy !

Proszę o pobranie oświadczenia rodziców o uczęszczaniu dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2021/22 w dobie pandemii COVID 19, przybycie z nią w dniu 1 września i przekazanie nauczycielowi w oddziale.

Dyrektor Przedszkola Małgorzata Florczak