Konkurs recytatorski „Wiersze znane i lubiane”.

W ubiegły piątek 19 listopada w grupie „Smerfy” odbył się konkurs recytatorski „Wiersze znane i lubiane”.

Podczas konkursu dzieci pięknie deklamowały swoje ulubione wiersze. Nie zabrakło utworów polskich poetów takich jak : J. Tuwim „Skarżypyta” „Kotek”, J. Brzechwa „Żuk”, „Dzik”, „Kwoka”, „Jak rozmawiać trzeba z psem” czy D. Wawiłow „Dziwny pies”.

Recytowanym wierszom pilnie przysłuchiwali się zaproszeni goście- pani Dorota Łobaza-Bober, która pracuje w bibliotece w Starej Wsi oraz pani dyrektor – Małgorzata Florczak.

Jednogłośnie ogłoszono wyniki konkursu – wszystkie dzieci wygrały oraz otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy oraz słodkie nagrody. Poprzez udział w konkursie „Smerfy” poszerzyły znajomość poezji dziecięcej oraz rozwinęły swoje zdolności recytatorskie.

Gościom dziękujemy za przybycie, rodzicom za pomoc w nauce wierszy, a dzieciom życzymy dalszych sukcesów.

M.A.F.