Dzień Pluszowego Misia

W dniu 23.11.2021r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym roku święto pluszowego misia wyglądało trochę inaczej, gdyż dzieciaki nie mogły przynieść z domu swojego wyjątkowego przyjaciela i nie mogły bawić się z dziećmi z innych grup.

Dzieci z grupy „MISIE”.

Jednak  w tym wesołym dniu dzieci czekało wiele atrakcji.  Zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami z papieru zrobionymi przez panie, poznały historię ich święta,  bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.

J.Ż.

K.F.