Akcja „PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA”

Nasze przedszkolaki przyłączyły się do Ogólnopolskiej kampani „Przytul się do drzewa”.

Akcja ta ma celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru. Każda z grup przedszkolnych wysłał swoje zdjęcia włączając się do akcji i PRZYTULENIA DRZEWA!

Dzięki udziałowi w tej ekologicznej akcji drzewa będą czuły się bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów!

Ponadto, drzewa nie będą wobec nas obojętne. Faktem jest, że drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie. Dzięki akcji PRZYTULENIU się do DRZEWA nie tylko pokazaliśmy mądrą postawę leśną, ale i zyskujemy coś dla siebie.

Cartyfikat potwierdzający nasz udział w akcji „PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA”.
Dzieci z grupy „Misie ” podczas przytulania drzewa.

K.F.