WYCIECZKA DO RZESZOWA

4 października 2022 roku dzieci z grupy Biedronki i Sówki z Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi wybrały się do teatru Maska w Rzeszowie na spektakl „Czterej muzykanci z Bremy” opowiadający o wysłużonych nikomu niepotrzebnych zwierzętach, których gospodarze chcieli się pozbyć. Przepiękna scenografia i muzyka przeniosła dzieci w świat baśni braci Grimm. Była to ciepła opowieść o przyjaźni, ale też o ludzkich marzeniach.

Dzieci z Grupy „Sowy” i „Biedronki”

Po teatrze przyszedł czas na zabawę w figloraju „Fantazja”. W ogromnej sali zabaw dzieci korzystały z dostępnych sprzętów: tuneli, labiryntów, basenów z kulkami oraz zjeżdżalni. W przerwie przedszkolaki zjadły pyszny obiad. Był to czas nie tylko na rozwijanie ogólnej sprawności, ale także okazja do radosnej, swobodnej zabawy.

Dzieci z grupy „Sowy” i „Biedronki”

Sponsorami naszej wycieczki byli Burmistrz Gminy Brzozów Pan Szymon Stapiński, Starosta Powiatu Brzozowskiego Pan Zdzisław Szmyd oraz Pan Poseł Adam Śnieżek. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Dzieci z grupy „Sowy” i „Biedronki”

P.F