”Mikołaju, Mikołaju na Ciebie czekamy…”

Wizyta świętego Mikołaja to dzień na który cały rok czekają wszystkie dzieci. Tak było i tym razem, a oczekiwany Gość przybył do naszego przedszkola już 6 grudnia. Wszystkie przedszkolaki były na tę wizytę przygotowane, gdyż od dawna ćwiczyły piosenki dla Mikołaja. A kiedy nastał ten wyjątkowy dzień odświętnie ubrane maluchy stawiły się do przedszkola i starały się być wyjątkowo grzeczne.

Św. Mikołaj podziękował wszystkim za ciepłe przyjęcie i bardzo ucieszył się, że w tym roku również czekało na niego tak dużo dzieci. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz pań w przedszkolu, przestrzegał zwłaszcza tych największych urwisów. Mikołaj nie zapomniał także o prezentach i obietnicy, że odwiedzi nasze przedszkole za rok.

Dziękujemy św. Mikołajowi i rodzicom za prezenty i zaangażowanie.