Warsztaty Water Power

Wspaniała przygoda z projektem Water Power w naszej szkole!
W dniach 24.04 i 26.04 dzieci ze wszystkich grup miały przyjemność wziąć udział w odlotowych warsztatach Water Power, prowadzonych przez pełne energii lektorki z Early Stage – szkoły językowej dla dzieci i młodzieży, która od lat współpracuje z naszym przedszkolem. Uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia mieli okazję odkryć, dlaczego woda jest tak istotna oraz zastanowić się nad sposobami jej oszczędzania.
Podczas warsztatów nasze dzieci nie tylko poszerzali swoje słownictwo w języku angielskim, ale również doskonale się bawili, biorąc udział w niesamowitych zabawach oraz tworząc kreatywne projekty plastyczne. Każde dziecko otrzymało także książeczkę z dodatkowymi materiałami, kartę zachęcającą do oszczędzania wody oraz linki do piosenek i zabaw projektowych przygotowanych przez szkołę Early Stage.
Widząc entuzjazm i radość uczniów podczas zajęć, szkoła Early Stage zaprasza wszystkich chętnych na regularne kursy językowe. Jeśli chcą Państwo zapewnić swoim dzieciom nie tylko edukację, ale również wspaniałą zabawę, serdecznie zapraszamy do szkoły Early Stage, która działa na terenie SP w Starej Wsi oraz w lokalu w Brzozowie! Więcej informacji na earlystage.pl/szkola/brzozow