Wizyta Św. Mikołaja w naszym przedszkolu

Dnia 7 –go grudnia do naszego przedszkola zawitał długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj.

Przedszkolaki z każdej grupy przywitały Mikołaja piosenkami oraz pięknie recytowanymi wierszykami.

Wszystkie dzieci zostały przez Świętego Mikołaja obdarowane prezentami. Zawartość tajemniczego worka wzbudzała wśród najmłodszych mnóstwo ciekawości.

Spotkanie z Mikołajem przyniosło przedszkolakom wiele radości. Twarze dzieci pełne były zaciekawienia, a zarazem przejęcia z wizyty tak wspaniałego gościa. Każde dziecko miało okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Burmistrzowi Szymonowi Stapińskiemu za przekazanie słodyczy dzieciom z naszego przedszkola.

Dziękujemy również przedstawicielom Rady Rodziców za wkład pracy włożony
w przygotowanie mikołajkowych paczuszek.

Bardzo się cieszymy, że Św. Mikołaj o nas pamiętał i mieliśmy okazję się z Nim spotkać.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne tak miłe spotkanie. Do zobaczenia w przyszłym roku!

M.M.